Professzionális műszeres csőtörés hibakeresés hibamegállapítás

Gyors, szakszerű csőtörés elhárítás rövid határidővel

Állások

Víz és csőhálózat szerelő kollégát keresünk!

A Katona épületgépészet közel 40 év tapasztalattal rendelkezik víz és csőhálózat szerelés terén. Főként Budapest és vonzáskörzetében dolgozunk. Ügyfeleink jelentős része a társasházi közösképviseletek, lakosság, egyéb képviseletek köréből kerül ki. Barátságos kollektívára számíthatsz nálunk.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Vízcsőhálózat hibahelyének megállapítása
  • Vízcsőhálózat hiba elhárítás, szerelés
  • Önálló és szerelőpárral történő munkavégzés.

Ki jelentkezhet:

Akinek van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata (pályakezdőket is várunk)

Előnyök:

  • „B" kategóriás jogosítvány
  • Józan életvitel
  • Kultúrált megjelenés

A munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • Tényleges 8 órás munkavégzés
  • Szabad hétvége.
  • Fizetés 2 hetente
  • Biztos, anyagi és szakmai háttérrel rendelkező munkahely
  • Képzési, fejlődési lehetőség
  • Barátságos, fiatalos csapat
  • Szerszámok, gépjármű és mobiltelefon biztosítása

Jelentkezés : +36 30 9 440 842+36 70 942 20 17

Hibabejelentő

Kérjük, adja meg a hiba okát és elérhetőségeit.
Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot